Czarny Koral

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Niebezpieczne Związki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Risky Business
kleo777

Liz Palmer nie tęskniła ani za Huston, ani za mężczyzną, który ją porzucił. Wyspa Cozumel należąca do meksykańskiej części Wysp Karaibskich stała się jej nowym domem. Przybyła tu 10 lat temu i zyskała szacunek mieszkańców ciężką i uczciwą pracą. Jej wypożyczalnia łodzi i sprzętu do nurkowania o wdzięcznej nazwie Czarny Koral była najlepsza w okolicy. Przez krótki czas pracował u Liz jako instruktor nurkowania Jerry Sharp. Kiedy nagle został zamordowany, w uporządkowane życie Liz siłą wdarł się Jonas Sharp, bliźniaczy brat Jerry’ego. Jonas, szukając zabójcy brata, nieświadomie wciągnął Liz w niebezpieczny świat mafii narkotykowej, a jednocześnie podjął ryzykowną grę o jej miłość.

źródło opisu: nota wydawcy

Małgorzata Chabzda | 2015-09-14
Przeczytana: 13 września 2015

Może trochę błahy ale wciągający kryminał z domieszką romansu. W łatwy sposób można się zorientować co się będzie działo dalej. Jeśli ktoś ma wolny wieczór i nie wie co z nim zrobić to ta książka jest dla niego. Polecam

Magda | 2012-12-21

Posiadam pod innym tytułem ("Utracony spokój")

Basai | 2016-07-27
maśka | 2016-05-26