Tajemnica medalionu

Wydawnictwo: Harlequin
5 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Spy Who Loved Him
kleo777

Nie znała strachu, wierzyła w skuteczność swoich brawurowych zachowań. Mimo to Margarita Alfonsa de las Fuentes, tajna agentka, została zakładniczką okrutnego przestępcy, który porwał ją i uprowadził do dżungli. Na ratunek ruszył jej Carlos Caballero, komandos, generał i dygnitarz, mężczyzna odważny do szaleństwa, a przy tym od dawna zakochany w Margaricie. Zostają zdani tylko na siebie....

Zostają zdani tylko na siebie. Muszą przeciwstawić się groźnej bandzie morderców, a także zmierzyć się ze swoimi uczuciami. Oboje znaleźli się w ślepym zaułku. Każde z nich pragnie żyć inaczej i różnie pojmują, czym jest szczęście. Czy będą w stanie osiągnąć kompromis?

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Polaa | 2015-07-17

Typowy Harlequin. Nie lubię tego typu książek, ale na "Tajemnicę medalionu" trafiłam całkiem przypadkowo. "Z braku laku" przeczytałam i nie polecam, chyba że ktoś lubi czytać takie romansidła ;-)

Baltazaar | 2016-04-07
ila1982 | 2016-01-22