Bazyli na Wyspie Małp

Wydawnictwo: Egmont Polska
Attack of the Volcano Monkeys
978-83-237-7896-1
Przygoda, małpy, dzieci, wyspa.
przygodowa
Demerol

Nie ma jej na żadnej mapie, nie trafił na nią jeszcze żaden żeglarz. Genialni uczeni z latającego miasta Helios ukryli ją przed mieszkańcami Ziemi, wykorzystując znane tylko sobie sekrety wiedzy i techniki. Ale dwunastoletni Bazyli Pepperell już raz odwiedził podniebne miasto i poznał jego tajemnice. Czy uda mu się odkryć Wyspę Małp i jeszcze raz uratować ludzkość przed szaleńcem, który pragnie zawładnąć światem?

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2008.

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/okl/150000/150616.jpg

Kahhs | 2016-08-03