Rewolucjoniści z Sony

Wydawnictwo: Liber
83-88170-34-1
popularnonaukowa
Lucas-AT

Proces tworzenia konsoli Sony PlayStation i wizjonerzy, którzy podbili świat gier video. „Chciałem udowodnić, że nawet zwykli, a właściwie przede wszystkim zwykli, pracownicy firmy mogą rozwinąć przedsięwzięcie na taką skalę, jeśli mają do dyspozycji doskonałe technologie, wspaniałe koncepcje i znakomitych kolegów”. Ken Kutaragi „Ojciec Sony PlayStation” Oto, po raz pierwszy zaprezentowana...

Oto, po raz pierwszy zaprezentowana została autoryzowana biografia Kena Kutaragi, wiceprezesa zarządu Sony Computer Entertainment, którego zwycięska kampania o zdobycie dominacji w branży gier wideo oparta na modelu PlayStation z 1994 roku stała się wydarzeniem w nowoczesnym biznesie i technologiczną legendą.

Książka „Rewolucjoniści z Sony” jest niepowtarzalnym, autentycznym sprawozdaniem, które czyta się jak trzymający w napięciu kryminał. Stanowi bezcenną analizę strategii w dziedzinie technologii, marketingu i całokształtu działalności w biznesie. To opowieść o człowieku ambitnym, z niezwykłą wizją i wolą wprowadzenia jej w życie.

źródło opisu: http://www.dobreksiazki.pl

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl