Storm of Visions

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Chosen Ones". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Signet Books
978-0451227638
dodd, storm of visions, paranormal
angielski
tusia101

Kiedy świat był jeszcze młody, zrodziły się bliźnięta. Jeden przyniósł ze sobą światło do ciemnego świata, natomiast drugi - ciemność i niebezpieczeństwo. Zebrali wokół siebie ludzi, kobiety i mężczyzn wykorzystujących swoje moce dla dobra i zła. Dzisiaj, kiedy ich potomkowie chodzą po ziemi jako Wybrani, nadszedł czas by rozpocząć ostateczną walkę. Jacqueline Vargha zawsze podążała za swoim...

Jacqueline Vargha zawsze podążała za swoim darem. Do czasu, aż Caleb D'Angelo pojawił się w jej życiu i okazał się jednym z Wybranych. Ona ucieka, on za nią podaża. Nie może już dłużej ignorować swoich wizji czy niebezpiecznego człowieka, który jest... jej przeznaczeniem.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: fictiondb

iza161 | 2013-12-02
Przeczytana: 02 grudnia 2013

To juz jest koniec... :( szkoda,swietna seria,ale lepiej zalowac,ze za wczesnie,niz miec jej pozniej dosc, SUPOERRRR

Lolek | 2016-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2016