"Niesamowite opowieści" to pierwsza część zbioru krótkich powieści grozy, powieści gotyckich, nastrojowych i niezwykłych historii stworzonych przez mistrzów gatunku oraz największe sławy literatury światowej.

źródło opisu: Wydawnictwo FOX 2003

źródło okładki: Wydawnictwo FOX 2003

Jagoda | 2011-08-03

Antologia zawiera dużo dobrych opowiadań, szkoda tylko, że dla tak dobrych tekstów wybrano tak kiepską oprawę. Brak mi tu zarówno słowa wstępu, określenia choćby w przybliżeniu kryteriów wyboru tekstów, przeszkadzają literówki. Może jestem staroświecka, ale klasykę (a zawarte w omawianym zbiorze opowiadania to już klasyka grozy) lubię w porządnym wydaniu.

Pinova | 2017-03-20
Przeczytana: 08 grudnia 2016