W.I.T.C.H. Tom 6 - Złudzenia i kłamstwa

Cykl: W.I.T.C.H. Komiksy (tom 6)
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy

Will ma reprezentować szkołę w Mistrzostwach Pływackich. Mama dziewczynki wcale nie jest tym zachwycona. Will jest zagrożona z kilku przedmiotów i nie powinna tracić czasu na treningi. Jakby tego było mało, dochodzi do sprzeczki między Czarodziejkami. Czy cały świat sprzysiągł się przeciwko Will? A może to tylko sprytny plan uknuty przez podstępnego Cedrica i Elyon? I dlaczego z Meridianu wróciła profesor Rudolph?

źródło opisu: Egmont, 2004

źródło okładki: Egmont, 2004