Francja

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodniki Wiedzy i Życie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Eyewitness Travel Guides-France

Przewodnik zachęca do fascynujących podróży po całej Francji. Dostarcza turyście informacji dotyczących polityki, historii, sztuki i kultury. Zwiedzanie ułatwia 1400 kolorowych zdjęć, liczne plany i mapy. Praktyczne porady, co warto zobaczyć, jak i gdzie odpocząć oraz dobrze zjeść pomogą zaplanować ciekawy program pobytu we Francji.

źródło opisu: Hachette, 2009

źródło okładki: http://www.hachette.com.pl/produkt/512,francja

Magdalena Barlakowska | 2011-08-01

Świetny przewodnik, dokładny, szczegółówy, zamieszczone liczne zdjęcia i przekroje najważniejszych budynków i budowli z opisem. Polecam dla każdego kto wybiera sie na zwiedzane tego kraju.

Mekare76 | 2013-08-18
Edyta | 2017-03-01