Piekło na ziemi

Wydawnictwo: Lashtal Press
Earth Inferno
fantasy
AgratBatMachlat

Pierwsze dzieło niezwykłego geniusza i maga XX stulecia wydane w prawdziwie ekskluzywnym stylu. Okultny język symboli oraz spektakularne biało-czarne grafiki, na których snuta jest opowieść o podróży przez cykliczne smutki i rozkosze rzeczy. Klucz otwierający bramy magicznej rzeczywistości. Format 24 x 31 cm, twarda jedwabna oprawa ze złoceniami, 36 stronic wydrukowanych na 160 gramowym...

i rozkosze rzeczy. Klucz otwierający bramy magicznej rzeczywistości.
Format 24 x 31 cm, twarda jedwabna oprawa ze złoceniami, 36 stronic wydrukowanych na 160 gramowym kremowym papierze, nakład 300 ręcznie numerowanych egzemplarzy.

źródło opisu: http://www.lashtal-press.com

źródło okładki: Zdjęcia autorskie

Stos-Kartek | 2018-04-18

Kilka słów na temat książki.

Zapraszam do siebie : https://stos-kartek.blogspot.com

Zachęcam do Komentowania, czytania, obserwowania.

Agnieszka | 2014-05-18
tomollino | 2013-09-05