Clarity „Clare” Fern widzi pewne rzeczy. Rzeczy, których nikt inny nie jest w stanie dostrzec. Rzeczy takie jak skradzione pocałunki czy długo skrywane tajemnice. Jedyne co musi zrobić, to dotknąć obiektu by przywołać wizje. To dar. I przekleństwo. Kiedy zostaje znaleziona zamordowana nastolatka, były chłopak Clare chce jej pomóc rozwiązać sprawę – ale Clare wciąż jest wkurzona na tego...

I przekleństwo.

Kiedy zostaje znaleziona zamordowana nastolatka, były chłopak Clare chce jej pomóc rozwiązać sprawę – ale Clare wciąż jest wkurzona na tego kłamliwego kretyna. Wtedy brat Clare – który ma własny nadnaturalny dar – staje się głównym podejrzanym, a Clare nie może już dłużej odwracać wzroku. Współpracując z Gabrielem, zagadkowym synem nowego detektywa, Clare musi udać się w głąb strachu, zemsty i żądzy w celu śledzenia zabójcy. Ale czy dar nie zawiedzie jej kiedy właśnie będzie potrzebować go najbardziej ?

źródło opisu: www.paranormalbooks.pl

milenkaaa14 | 2016-09-16