Dźwięk rogu

The Sound of His Horn
83-88431-12-9
Niemcy, Hitler
Łukasz Żak

Główny bohater, Alan, jest oficerem Royal Navy. Jego okręt zostaje zatopiony nieopodal Malty, a on sam trafia do oflagu w Niemczech. W czasie ucieczki zostaje porażony tajemniczą siłą, traci przytomność, by obudzić się w całkowicie odmienionym świecie. Świecie koszmarów, na ziemi Wielkiego Łowczego Rzeszy, grafa von Hackelnberga. Sny nazistów spełniły się, są teraz panami Ziemi, a obywatele pozostałych narodów są hodowani do różnych celów. Alan próbuje zrozumieć ten chory świat.

źródło opisu: Solaris, 2001

źródło okładki: http://wydawnictwosolaris.pl