Upodabnianie się do Boga : Kabbalah i nasze ostateczne przeznaczenie

Wydawnictwo: Fundacja Centrum Kabbalach
kabbalach, bóg
religia
Marek

Po raz pierwszy w historii ludzkość ma przed sobą niewiarygodną szansę: nie tylko modlić się do Boga, słuchać go, bać się czy odrzucać, ale faktycznie się do niego upodobnić. Takie objawienie ludzkiego przeznaczenia odkrył kabalistyczny uczony Michael Berg podczas prac nad przekładem Zohary, 23-tomowego starożytnego aramejskiego dzieła, kluczowego tekstu kabbalah. Przy okazji odkrycia tej szansy Berg przedstawia metodę przemiany, dzięki której rzesze ludzi mogą uciec już z więzienia EGO i w całej radości i śmiałości upodobnić się do Boga.

źródło opisu: Fundacja Centrum Kabbalach, 2005

źródło okładki: zdjęcie autorskie