Pola Londynu

London Fields
83-07-02451-X
Anna Kołyszko
Róża_Bzowa

Akcja "Pól Londynu" rozgrywa się u progu nowego milenium, w atmosferze nadciągającej zagłady. Po oświetlonych stojącym coraz niżej słońcem ulicach Zachodniego Londynu krążą bohaterowie powieści. Mamy mordercę, mamy ofiarę morderstwa, mamy "jelenia". Każdy ciągle szuka kogoś lub czegoś, przeważnie miłości. A jest to historia miłosna. Ale ofiara - Nicola Six - szuka czegoś i kogoś innego: swego mordercy. Zna czas, zna miejsce, zna motyw, zna sposób. Tylko nie zna człowieka.

Narrator wchodzi do podejrzanego pubu i zastaje tam zgromadzonych głównych aktorów swojego dramatu, czekających tylko na rozpoczęcie...

źródło opisu: Z okładki

Petka57 | 2011-02-14

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ja przeczytałem to po polsku i taką wersje pt."Pola Londynu" posiadam ;)

nextdooralice | 2013-04-19

Naprawdę słabo, zaintrygował mnie tytuł i opis- o ofiarze, która znała swojego mordercę i klimat Londynu, ludzie z przegranym życiem, jednak po kilkudziesięciu stronach dałam sobie spokój - życie jest krótkie, a jest tyle książek do przeczytania. grafomański styl, albo zbyt przeintelektualizowane albo ja nie ogarniam, postaci wydawały się ciekawie i charakterystycznie rozrysowane, ale zabrakło mi cierpliwości, aby wczuć się o co chodzi. Szkoda, miało być obiecująco.

Anna | 2016-10-17
4real | 2014-11-27
utracjusz | 2014-09-21
deelu | 2014-07-10
Ojcowie i synowie pisarze

Jaki ojciec, taki syn – w przypadku pisarzy pociąga to za sobą nieraz dodatkowe konsekwencje. Syn podąża w ślady ojca i również zaczyna pisać książki. Jakie są tego skutki dla ich relacji? Dziś o duetach pisarzy, których łączą więzy krwi.