Zbliżenie

Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
Close-up
83-85593-19-5
Inez

W tej książce Czytelnik spotka się z mieszkańcami świata filmu, z chciwymi i przebiegłymi producentami, potężnymi i bezwzględnymi szefami wytwórni filmowych oraz z istotami do złudzenia przypominającymi ludzi - z GWIAZDAMI KINA. Anonimowy twórca reklamy filmu "Król Lir" napisał, że najlepszym ze scenarzystów był William Szekspir. Według niego historia "Króla Lira" zawiera w sobie wszystkie...

Anonimowy twórca reklamy filmu "Król Lir" napisał, że najlepszym ze scenarzystów był William Szekspir. Według niego historia "Króla Lira" zawiera w sobie wszystkie elementy sensacyjnego dreszczowca - napięcie, seks, bohaterstwo i humor. To samo można powiedzieć o "Zbliżeniu" Lena Deightona.
The Times

źródło opisu: Wydawnictwo AiB, 1993