Na wolności

Tłumaczenie: Andrzej Panas
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Uncaged
willa

"Nie zabiłam" - powtarzała z uporem. Straciła wszystko, co najważniejsze: ukochane dziecko i wolność. Do końca życia miała oglądać niebo zza krat. Nieugięty inspektor Keller mógł być dumny z siebie - sąd nie uwierzył słowom oskarżonej. A przecież to nie ona zabiła... Po trzech latach opuściła jednak mury więzienia. Spotkali się: kat i jego ofiara. Czy może ich łączyć cokolwiek poza nienawiścią? Czy pożądanie okaże się silniejsze niż ból z powodu doznanej krzywdy?

izomorfia3 | 2015-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2015