Boże Narodzenie. świąteczne zadania do głowy łamania t. 1

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk

Nadchodzi Boże Narodzenie! Okres przedświątecznego oczekiwania umili dzieciom ta niezwykła książeczka z zadaniami, pełna kolorowanek, krzyżówek i zgadek liczbowych. Rysując, wyszukując ukryte słowa, łamiąc sekretne kody, odnajdując rożnice między obrazkami, maluchy przygotują się na nadejście świętego Mikołaja. Do książeczki dołączono strony z barwnymi naklejkami i gotowymi do wycięcia światecznymi kartkami, które dostarczą im mnóstwo twórczej zabawy.

teRenia | 2014-10-14