Ulica Bednarska

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ulice Mojego Miasta". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Veda
838558451X
Warszawa
Inez

"Ulica Bednarska" Jarosława Zielińskiego rozpoczyna nową serię monografii naszego wydawnictwa, poświęconą ulicom Warszawy. Niewielka i niemal całkiem zapomniana, miała ta uliczka barwną i burzliwą przeszłość, a do dziś zachowała unikatowe w skali miasta relikty autentycznej zabudowy z XVIII i XIX wieku. O autorze: Jarosław Zieliński, urodzony w Warszawie w 1958 roku, historyk, varsavianista,...

O autorze:
Jarosław Zieliński, urodzony w Warszawie w 1958 roku, historyk, varsavianista, wieloletni działacz Towarzystwa opieki nad zabytkami, jest także autorem "Atlasu dawnej architektury ulic i placów Warszawy".

źródło opisu: http://ksiegarniaspectrum.pl/pl/p/Ulica-Bednarska/302

źródło okładki: http://ksiegarniaspectrum.pl/pl/p/Ulica-Bednarska/302