Dadi. Przerwany wyścig

Wydawnictwo: Z koziołkiem na plastronie
978-83-925427-0-4
sport
SzubarA

Książka przedstawia przebieg kariery mistrza świata juniorów z 1998 r. i kolejne etapy jego życia w formie meczu żużlowego. Składa się ona z 15 rozdziałów, podobnie jak spotkanie na czarnym torze. Każdy z nich nosi tytuł "Wyścig" i zmienia się tylko jego numer. W książce zawarta jest kronika życia tej wielce skomplikowanej postaci - zarówno jako sportowca, jak i człowieka, a do tego opinie fachowców.
Opowieść zaczyna się od początku lat 90., kiedy Dados rozpoczynał karierę w lubelskim Motorze, potem jest okres grudziądzki, wrocławski, a wszystko kończy się w Lublinie.

źródło opisu: Opis autroski

źródło okładki: http://www.sendsport.pl/product-pol-241-Dadi-przerwany-wyscig.html

Mateusz | 2016-05-04
Na półkach: Żużel, Posiadam, Przeczytane

Ładnie wydana książka.Dużo zdjęć.Smutna historia Roberta Dadosa.Bardzo dobrze pokazana sylwetka tego żużlowca.Można poczytać o jego życiu prywatnym i sportowym.Polecam.

Sandra | 2015-01-14
palafati | 2013-04-07