Marketing plan czyli jak zdobyć klienta

Tłumaczenie: Beata Grudzińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Up Press Businessman Book". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: UP Press
The Marketing Plan, A Practitioner's Guide
83-900-798-5-2
biznes, finanse
majkey

Marketing plan czyli jak zdobyć klienta krok po kroku przedstawia proces planowania marketingowego i przygotowania różnego rodzaju planów rynkowych: pełnego planu marketingowego przedsiębiorstwa lub szczegółowych planów dla pojedynczego produktu czy rynku. Książka ta w prosty sposób tłumaczy, czym jest plan marketingowy, dlaczego jest on niezbędny w każdym przedsiębiorstwie. Wyjaśnia zasady...

Książka ta w prosty sposób tłumaczy, czym jest plan marketingowy, dlaczego jest on niezbędny w każdym przedsiębiorstwie. Wyjaśnia zasady planowania rynkowego oraz przedstawia struktury różnych typów planu marketingowego. Czytelnik może więc prześledzić wszystkie etapy budowania takiego planu.
Książka przedstawia źródła informacji rynkowej wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstwa. Zawiera także przykłady, ankiety i schematy dokumentów. Wyjaśniono w niej także metody zbierania, analizowania i przedstawienia informacji.
Marketing Plan jest przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo sprzedażą i marketingiem niezależnie od pozycji zawodowej. Intencją książki jest pozbawienie (procesu przygotowania) planu rynkowego otoczki tajemnicy i magii. Marketing Plan jest nieocenioną pomocą dla osób działających na rynku, umożliwia poznanie podstaw planowania rynkowego i przygotowanie własnego, profesjonalnego planu rynkowego.

źródło opisu: UP Press, 1993

mariola | 2016-10-22