Raj dla zakochanych

Tłumaczenie: Paweł Dziliński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Make belive engagement
dona

Taylor do dnia, w którym poznała Jasona, dokładnie wiedziała, jaka będzie jej przyszłość - żadnych uczuć, żadnej rodziny, jedynie kariera zawodowa. Tyle lat na to pracowała i jasno widziała drogę, którą będzie podążać. Jak to się stało, że ta droga nagle zniknęła jej sprzed oczu? Co teraz robić? Czy wybrać niebezpieczne, oparte na emocjach życie, czy zostać wiceprezesem w firmie ojca? Na pozór wybór wydawał się prosty. Ale tylko na pozór.

źródło opisu: Harlequin, 1997

źródło okładki: www.harlequin.pl