Poradnik windykacyjny dla początkujących

978-83-7722-190-7
prawo, poradnik, windykacja
poradniki
Kamila

Poradnik windykacyjny dla początkujących zawiera praktyczne wiadomości na temat windykacji należności. Filip Powroźnik wyjaśnia między innymi: – czym jest windykacja, – co to jest tytuł wykonawczy, – obrót wierzytelnościami, – sekurytyzacja wierzytelności, – windykacja przedsądowa, – jak przebiega postępowanie egzekucyjne, – jak skutecznie korzystać z usług komornika. Poradnik stanowi...

– czym jest windykacja,
– co to jest tytuł wykonawczy,
– obrót wierzytelnościami,
– sekurytyzacja wierzytelności,
– windykacja przedsądowa,
– jak przebiega postępowanie egzekucyjne,
– jak skutecznie korzystać z usług komornika.

Poradnik stanowi przystępny zestaw informacji przekazany prostym, nieprawniczym językiem, który pozwala każdemu w łatwy sposób zrozumieć meandry przepisów. Wiedza zawarta w książce ujawnia działanie mechanizmów windykacji należności, a przekazane wskazówki będą źródłem sukcesów w dochodzeniu roszczeń pieniężnych zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych.

źródło opisu: www.zaczytani.pl

źródło okładki: www.zaczytani.pl