Pięćdziesiąt melonów

Wydawnictwo: IMEX-Przygoda
837037168X
T-rex

Po triumfalnym pochodzie przez rynek księgarski "Powrotu wabiszczura" (ekranizacja filmowa), "Nocy saksofonów", "Rapieru Napoleona" (dwa wydania) i "Króla Manhattanu" Andrzej Makowiecki napisał powieść prawdziwie sensacyjną. Niemal wszystko w "Pięćdziesięciu melonach" jest prawdziwe: miasto, super Gejsza, cinkciarze, karierowicze i mordercy, pieniądze, cela śmierci i miłość (no, może nie zupełnie...). Ani chybi znów bestseller.

źródło opisu: Wydawnictwo IMEX-Przygoda, 1990

źródło okładki: http://www.conrada11.pl/