Drużba pozna druhnę

Tłumaczenie: Anna Mankiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The wedding dare
dona

Pewnego razu los zetknął ze sobą dwoje poważnych, szanowanych ludzi. Laura pochodziła z zamożnej rodziny, ciężko pracowała i organizowała akcje dobroczynne. Nick był wziętym, uczciwym i bogatym adwokatem. Ich znajomość rozpoczęła się bardzo niefortunnie, lecz wymuszone przez okoliczności wzajemne spotkania zbliżyły ich do siebie. Celowo ignorują swe uczucia, ale przyjdzie taki dzień, gdy w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa pożałują niedawnej powściągliwości...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2003

źródło okładki: www.harlequin.pl

Mak | 2014-03-24

Książkę czytało się bardzo dobrze.

Najlepszy z całości okazał się początek, a szczególnie pierwsze spotkanie bohaterów. Trzeba przyznać, że choć niefortunne, za to zabawne. Seria komicznych pomyłek przez w zasadzie niewinny żart, ale na miejscu Laury, pewnie wolałabym się zapaść pod ziemię.

Choć Laura i Nick opierają się związkowi, mogą liczyć na parę niezawodnych swatek, jakimi są Fliss i Kate, co dodatkowo ubarwia opowiadanie.

Jest dawka dobrego humoru, ale nie brakuje też chwil grozy, które wywołują dreszczyk emocji.

Polecam!!

Amoretta | 2014-05-29
Przeczytana: 29 maja 2014

Ona wzięła go za striptizera, który ma szaleć na panieńskim wieczorze jej przyjaciółki, sama będąc bibliotekarką pięknie go namawia do zejścia ze złej ścieżki życiowej. I na tym kończy się ciekawy romans ( 10 strona) potem ciągnie się niemiłosiernie - pójść do łóżka czy nie - to są ich dylematy. Nie ma romantyzmu, nie ma cicho szeptanych słów, nie ma ucieczki i pogoni zakochanych. Zależy kto co lubi.

esperanza | 2012-10-05
Przeczytana: 05 października 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zakończenia zawsze są najlepsze;) jednak treść trochę zbyt nudna i dłużąca się.

Shani | 2016-05-16
Przeczytana: 16 maja 2016