Modlitwa z autorytetem

8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia
Wiola

Pytanie to stanowi sedno wszystkich konfliktów, jakie mają miejsce na powierzchni ziemi. W tej poruszającej książce Dutch Sheets przypomina wierzącym, że to Bóg sprawuje wszelką władzę i chce, aby Jego dzieci stały się zwycięzcami. Nie musisz zgadzać się na to, by grzech, Szatan czy okoliczności Twojego życia okradały Cię ze wspaniałych Bożych obietnic. Możesz przejąć dowodzenie, rozpoczynając od Twojego osobistego świata ? Twoich myśli, ciała, czynów, jak również Twojego przeznaczenia. Autorytet należy do Ciebie ? wystarczy tylko, byś po niego sięgnął. Możesz również sprawować powierzony Ci przez Boga autorytet w swoim szerszym świecie - nad Twoim domem, rodziną, majątkiem i firmą. Jednak ostatecznym planem Boga jest, abyś stał się Jego partnerem na ziemi, w jeszcze rozleglejszych sferach wpływu i autorytetu. Jezus ? suwerenny Król całej ziemi ? pragnie sprawować władzę w instytucjach, kulturach, narodach i rządach z pomocą Twoją i Twojej modlitwy.

Modlitwa z autorytetem pokaże Ci jak uchwycić się Bożych obietnic, oraz jak modlić się z autorytetem, jaki Bóg pragnie Ci powierzyć. Czy jesteś gotów, aby użyć danego Ci autorytetu po to, by poszerzać Jego królestwo?

źródło opisu: W wyłomie

źródło okładki: W wyłomie

Wiola | 2011-07-24
Na półkach: Mam, Przeczytane
Przeczytana: 23 grudnia 2010

to jest dla mnie bardzo osobista książka.

oleswava | 2012-06-07
saved | 2012-07-26