Księżniczka z wyspy

Tłumaczenie: Jan Trzciński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
An Affair with the Princess
marycha

Amerykański architekt Aleksander Rutledge wraca po latach na zaproszenie króla Filipa na Wyspę Morgana. Oficjalnie przybywa tam w interesach, ale pragnie przy okazji zemścić się na księżniczce Sophie, która niegdyś złamała mu serce. Zamierza rozkochać ją w sobie i uwieść, a następnie z zimną krwią porzucić. Wszystko układa się doskonale i wydaje się, że Sophie lada chwila wpadnie w pułapkę. Choć każde z nich święcie wierzy, że kontroluje sytuację, tak naprawdę prowadzą ze sobą niebezpieczną grę...

źródło opisu: z okładki książki

źródło okładki: http://harlequin.pl

monidecor | 2011-10-07
Przeczytana: 07 października 2011

Pierwsza przeczytana przeze mnie z serii gorący romans i miniserii królewskie związki.
Architekt Rutledge przybywa na wyspę Morgana aby nadzorować projekt hotelu rodziny królewskiej.Księżniczka Sophie dowiaduje się, że tym architektem jest jej dawny ukochany, z którym połączyła ją niegdyś gorąca namiętność. Teraz pożądanie rozkwitło między nimi na nowo, jednak każde z nich stara się prowadzić niebezpieczne gierki które wzbudzają napięcie między nimi. Czy uda im się zapanować nad swoimi żądzami? Przeczytajcie koniecznie.
Książka uważam że jest ciekawa i warto przeczytać pozostałe części z tej serii.

Monika | 2015-03-26
Na półkach: 2015, Przeczytane, Ebooki, Harlequin