Wreszcie żyć inaczej

Tłumaczenie: Wojciech Usakiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Super Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Marriage Ticket
dona

Allison Ford - zawsze dotrzymuje słowa, zawsze broni tego, w co wierzy i zawsze starcza jej czasu, by pomóc innym. Jest ciepła, lojalna i z miłością wychowuje dwójkę bliźniąt, których ojciec zaginął w tajemniczych okolicznościach. Nie ustaje w wysiłkach wyjaśnienia tej sprawy. Matt Glass - znakomicie radzi sobie w sytuacjach zagrożenia. Globtrotter, miłośnik przygód, człowiek, o którego odwadze krążą legendy. Teraz staje przed nim największe wyzwanie: musi udowodnić, że potrafi być ojcem osieroconej siostrzenicy, bo wspierani przez tajemniczych popleczników krewni grożą mu odebraniem dziecka. Allison i Matt - nieocenieni jako sojusznicy, lecz jako przeciwnicy są bardzo groźni. Spotykają się przypadkiem. Kim okażą się w stosunku do siebie - przyjaciółmi czy wrogami?

źródło opisu: Harlequin, 1997

źródło okładki: www.harlequin.pl