Chcesz wiedzieć więcej? Wino

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Chcesz wiedzieć więcej?". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Need to know? Wine
978-83-7588-283-4
wino, kuchnia, kulinaria, alkohol
Cegła

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby ocenić rodzaj i jakość wina i wybrać odpowiednie na każdą okazję. Kopalnia wiedzy i praktyczny poradnik w jednym! W jaki sposób powstaje wino? Czym charakteryzują się poszczególne rodzaje win? Jak dobrać odpowiednie wino na różne okazje? Jak założyć własną piwniczkę? W jaki sposób testować wino? Jak wino wpływa na nasze zdrowie? O tym wszystkim dowiesz się z tej książki.

źródło opisu: Olesiejuk, 2009

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl