Dziesiąta ofiara

Tłumaczenie: Adam Bukojemski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielkie Serie SF". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The 10th Victim
fantastyka
Marcin

Wiek XXI nie zna wojen ani morderstw. Naturalny ludzki instynkt zabijania rozładowuje się w Wielkim Polowaniu. Do tej ogólnoświatowej gry może przystąpić każdy. Komputer losuje łowców i ofiary. Łowca, który zabije dziesięciu uczestników Polowania, otrzymuje nieograniczone prawa cywilne i moralne. Piękna Caroline ma na swoim koncie dziewięć ofiar. Nadchodzi czas dziesiątego pojedynku...

źródło opisu: Amber, 1999

źródło okładki: http://encyklopediafantastyki.pl/

quiris | 2013-11-03
Przeczytana: 16 października 2013

Po znakomitej, ze wszech miar oryginalnej i nieprzewidywalnej „Planecie zła” ta książka mnie rozczarowała. Akcja nudna i przewidywalna. Rozmiaru klęski dopełnił całkowicie sztuczny i nieprawdopodobny wątek rozwoju wzajemnych relacji pomiędzy głównymi bohaterami.

Ergo_sum | 2015-08-09
Przeczytana: 2003 rok

Miłość od pierwszego...celowania. XD. Typowo ludzkie. Zabawna i daje trochę inną perspektywę na wiele rzeczy.

kerkas | 2016-09-10
Przeczytana: 10 września 2016