Co powinieneś wiedzieć o Jezusie

0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The one-stop guide to Jesus
religia
kasandra_85

Kim był? Co uczynił dla ludzi? Jak Go postrzegano? Na te kluczowe pytania dotyczące Jezusa, niezwykłego Boga Człowieka, który wywarł ogromny wpływ na świat i którego wyznawcy stanowią dziś ponad dwumiliardową wspólnotę chrześcijan, stara się odpowiedzieć ta książka. Jest to zwizualizowany, oparty na Piśmie Świętym przewodnik dotyczący Mistrza z Nazaretu – Jego życia, działalności i środowiska, w jakim przebywał. Został napisany przystępnym językiem, bogato zilustrowany oraz opatrzony odsyłaczami biblijnymi i przedmiotowym indeksem, które mówią, skąd zaczerpnięto informacje. Przedstawia również w zarysie istotne kwestie odnośnie do ziemskiej egzystencji i misji Syna Bożego.

Ta odznaczająca się wieloma atutami książka stanowi źródło wiedzy dla każdego – zarówno dla tego, dla kogo Chrystus jest Panem, jak i dla wszystkich zaintrygowanych osobą Jezusa i Jego ponadczasowym przesłaniem. Może więc służyć pomocą w odkrywaniu jedynego Boga, dobrego i miłosiernego, który przyszedł do ludzi, aby ich odkupić, i który jest stale wśród nich obecny.

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2011

źródło okładki: http://ksiegarnia.jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1697

kasandra_85 | 2011-07-24
Przeczytana: lipiec 2011