Okładka książki Wynalazek

papier
Karolina
7.33 (6 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Krzysztof to młody chłopak, którego najbardziej w świecie interesuje fizyka i wszystko co z nią powiązane. Pewnego dnia udaje mu się stworzyć wynalazek, który ma zmienić wszystkie środki transportu. Nie będą już potrzebne silniki spalinowe, samochody, kolej i statki (!) mogą zostać przebudowane i ułatwić ludziom życie, ale Krzysztof nie chce pozwolić na opatentowanie tego wynalazku. Jak dalej potoczą się losy tej "maszyny" i co spotka Krzysztofa ? Pozostaje Wam tylko przeczytać tą książkę i się dowiedzieć ;]

źródło opisu: Opis autorski

Polecamy

Opinie czytelników
uranusek | 2013-09-12
Przeczytana: 01 stycznia 1975

Fajna książka z fascynującymi przygodami.

Andi | 2014-03-31

Kalendarium literackie
  • James Baldwin
    90. rocznica
    urodzin
    - Mówiąc, że jestem kobietą, mam na myśli to, że mogę wyjść za ciebie za mąż i żyć z tobą pięćdziesiąt lat, i przez cały czas mogę być dla ciebie obca, a ty nawet możesz tego nigdy nie widzieć. - A gdybym ja był obcy... wiedziałabyś o tym? - Dla kobiety - odparła - mężczyzna pozostanie chyba zawsze... pokaż więcej
  • Isabel Allende
    72. rocznica
    urodzin
    Szczęście polega na zdobywaniu tego, na co od dawna się czekało
  • Robert Holdstock
    66. rocznica
  • Stanisław Baliński
    116. rocznica
  • Jussi Adler-Olsen
    64. rocznica
    urodzin
    Bałagan nie był przecież tylko zjawiskiem zewnętrznym. Wewnątrz czuł się wyjątkowo dobrze zorganizowany.
  • Raymond Carver
    26. rocznica
    śmierci
    Chciałbym być taki jak wszyscy w naszej dzielnicy- być skromnym, normalnym, niewyróżniającym się niczym miernotą- wrócić na górę do sypialni, położyć się w łóżku i zasnąć.
    (Str 64).
  • William Seward Burroughs
    17. rocznica
    śmierci
    Życie to szkoła, w której każdy uczy się innej lekcji.
  • Leslie Esdaile Banks
    3. rocznica