Wynalazek

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
83-10-08563-X
wynalazki
ChoiYoona

Krzysztof to młody chłopak, którego najbardziej w świecie interesuje fizyka i wszystko co z nią powiązane. Pewnego dnia udaje mu się stworzyć wynalazek, który ma zmienić wszystkie środki transportu. Nie będą już potrzebne silniki spalinowe, samochody, kolej i statki (!) mogą zostać przebudowane i ułatwić ludziom życie, ale Krzysztof nie chce pozwolić na opatentowanie tego wynalazku. Jak dalej potoczą się losy tej "maszyny" i co spotka Krzysztofa ? Pozostaje Wam tylko przeczytać tą książkę i się dowiedzieć ;]

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Jędrek | 2013-09-12
Przeczytana: 01 stycznia 1975

Fajna książka z fascynującymi przygodami.

Robert | 2016-02-28
weaver | 2015-02-03