Pieśń dla doktor Rose

Tłumaczenie: Janusz Węgiełek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A song for dr Rose
dona

Doktor Rose Gillis kończyła właśnie swój staż w szpitalu w Beltonshaw. Jej kariera zawodowa, a także życie osobiste stanęły przed wielką niewiadomą. Konieczność zoperowania chorej matki nie pozostała bez wpływu na decyzję ordynatora o przedłużeniu jej stażu. Bliska współpraca z niesfornym, długowłosym doktorem McDowie'em budziła jednak pewien niepokój. Czym zakończy się walka Rose o życie matki, zdrowie pacjentek i własną przyszłość?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1994

źródło okładki: www.harlequin.pl