Okładka książki Szczęśliwy książę

Wydawnictwo Sara
bajki, wilde
typ
papier
7.81 (93 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Bajka to ckliwa, o miłości nieszczęśliwej, o poświęceniu. O tym, że jaskółka była głupia, bo gdyby zostawiła księcia na zimę to mogł aby do niego wrócić – i żyliby w tej miłości do następnej zimy. Koło się zamyka. Ale ona nie chciała zostawić go, bo on pokazał jej co to dobro, rozdał wszystko co miał, by choć raz żyć w zgodzie ze swoim imieniem – w końcu Szczęśliwy Książę był szczęśliwy. Pomógł ludziom, pokochał jaskółkę. Ale ona umarła, a jemu pękło serce.

Gdzie kupić?
Sklep