Poradnik żywieniowy człowieka w XXI wieku.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Instytutu IRL Kraków
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-61426-04-2
poradniki
baradigo

MOTTO: Ludzi trzeba zbliżyć do prawdy oraz rzeczywistości tej istniejącej, wbrew temu co czynią liczni teoretycy żywieniowi, tworząc reguły NIEMOŻLIWE do zrealizowania przez organizm człowieka. Przekazujemy Państwu poradnik, stanowiący identyfikator pojęć, bliskich każdemu światłemu mieszkańcowi naszej planety. Zaznajomienie się z treścią niniejszego wydania i praktyczne przestrzeganie porad...

Zaznajomienie się z treścią niniejszego wydania i praktyczne przestrzeganie porad w nim zawartych, rozwiązuje tematy życiowe, z którymi nie radzi sobie współczesny człowiek.

1. Nadwaga i otyłość - tematy niezidentyfikowane finalnie do dzisiaj, omówione są przystępnie a przy zastosowaniu się czytelnika do przedstawionych zasad postępowania wyraźnie i jednoznacznie rozwiązują problemy, z którymi nie poradził sobie realnie jeszcze nikt, czyli permanentnie rosnącą plagą otyłości.

2. Cukrzycę typu 2 - stanowiącą 90% wszystkich zachorowań na cukrzycę opisaliśmy skrótowo, a dostosowanie się osoby zainteresowanej do naszych tabel żywieniowych, skutkuje wyleczeniem się z tej groźnej choroby, bez ingerencji farmakologicznej.
Chleb typu KR-IRL jest gwarancją stabilizacji poziomu cukru we krwi po spożyciu na 4-5 godzin!!.

3. Bóle kręgosłupa - można całkowicie wyeliminować dzięki ćwiczeniom, do których wystarczy zmobilizować się osobiście, oraz wykonać je zgodnie z opisami zamieszczonymi przy zdjęciach, przedstawiających reguły postępowania.

Pragniemy tylko dodać, że wszystkie badania i ich wyniki dotyczą okresu 1970-2010 (40 lat) i....... są unikatowe w skali światowej.
P. S. Książka jako pierwsza, identyfikuje i ostatecznie rozwiązuje problem nadwagi i otyłości, czytelnie i konsekwentnie analizując przedstawione zagadnienia.

Uwaga: Przepis na CHLEB typu KR-IRL (kasza, ryż) znajduje się na stronie internetowej INSTYTUTU. Chodzi oczywiście i wyłącznie o chleb, który powinien "jako jedyny chleb" być produktem zalecanym do spożycia przez człowieka, z uwagi na jego naturalne składniki; w tym ok. 80% NIEZBĘDNYCH do życia energetycznych tzw. NISKICH węglowodanów.

Realizacja opisanej metody żywieniowej skutkuje poprawą samopoczucia, polepszeniem kreatywności myślenia, naturalnym wzrostem parametrów funkcji seksualnych, eliminuje jednocześnie zmęczenie, bezsenność, zaparcia oraz wzdęcia i to już po kilkunastu dniach stosowania się do zaleceń zamieszczonych w publikacji.
P. S. Po kilku miesiącach konsekwentnego realizowania metody żywieniowej opisanej w książce, twarz nabiera cech młodzieńczego wyglądu, ponieważ zmniejsza się objętość tkanki tłuszczowej umiejscowionej pod powierzchnią skóry twarzy, co skutkuje wyostrzeniem jej naturalnych rysów.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe INSTYTUTU IRL KRAKÓW, 2010

źródło okładki: http://www.magdalirl.com.pl/index4.php