Utracony Talent Dzwoneczka

Tłumaczenie: Andrzej Polkowski
Wydawnictwo: Egmont Polska
przygodowa
Kanakuji

Cynka Dzwoneczek jest najlepszym garnkowo - patelniowym elfem w Przystani Elfów. Odkąd jednak zgubiła swój młotek, nic jej się nie udaje i niczego nie może naprawić. Inne elfy zaczynają podejrzewać, że utraciła już swój talent! Cynka ma zapasowy młotek, ale zostawiła go w kryjówce Piotrusia Pana. Z nim zaś nie widziała się od czasu, gdy ściągnął Wendy do Nibylandii! Czy Dzwoneczkowi uda się...

Odkąd jednak zgubiła swój młotek, nic jej się nie udaje i niczego nie może naprawić. Inne elfy zaczynają podejrzewać, że utraciła już swój talent! Cynka ma zapasowy młotek, ale zostawiła go w kryjówce Piotrusia Pana. Z nim zaś nie widziała się od czasu, gdy ściągnął Wendy do Nibylandii! Czy Dzwoneczkowi uda się odzyskać młotek i nie utracić talentu na zawsze?

źródło opisu: Egmont Polska Sp. z o.o.

źródło okładki: Egmont Polska Sp. z o.o.

Halina | 2013-05-24

Wracam do tej książki po raz kolejny. Cudowny styl pisania, dość prosty, bo to książka dla dzieci, ale wciąż ładny, który zadowoli również starszych czytelników. Uwielbiam świat przedstawiony w tej serii, bohaterów, fabułę, prześliczne ilustracje... Ma tej bardzo fajne przesłanie, które nawet nieświadomie trafia do ludzi - uczy akceptacji, pogody ducha, wiary w siebie i przypomina, że każdy ma talent i nie musi znać się na wszystkim. Cudowne :).

ephemeris | 2012-06-01
Na półkach: Z dzieciństwa, Przeczytane

Jako dziewięciolatka uwielbiałam książki z tej serii. Naprawdę polecam dzieciom z wyobraźnią!

Kanakuji | 2011-07-25
Przeczytana: 24 lipca 2011

Istna rewelacja zwłaszcza spotkanie z Piotrusiem Panem.

Madi | 2016-12-07
Winnie | 2016-07-04