Już nigdy nie będę się kłócił z Piotrkiem!

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Piotrek i Jasiek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit Press
Kejt

Myślę, że warto być dzieckiem aktorów, bo nigdzie nie dzieje się tyle śmiesznych rzeczy, co w teatrze. Piotrek był tego samego zdania, chociaż nie lubił się ze mną zgadzać.

Część czwarta książki: "Piotrek zgubił dziadka oko, a Jasiek chce dożyć spokojnej starości".

źródło opisu: Wydawnictwo Akapit Press, 2002

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Meowth | 2016-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2016

Ciągle zabawna, choć mniej niż poprzednie części. Największy plus - opisy "wpadek" na scenie w teatrze, śmiałam się na głos. Największy minus - wręcz szkaradne ilustracje. Ale to cecha wspólna książek tego wydawnictwa - zamiast zainwestować w porządnego grafika, biorą ilustracje autorek, a one rysują tak, że pożal się Boże.

zaczytAnna | 2012-10-27

Cóż za fantastyczne książki ta pani Lucynka pisała...stara jestem,a tak mi się spodobały,że czytam jedną za drugą.RE-WE-LA-CJA!

agaM | 2016-09-27
patkapatka_ | 2014-06-20