Okładka książki Już nigdy nie będę się kłócił z Piotrkiem!

Już nigdy nie będę się kłócił z Piotrkiem!

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Piotrek i Jasiek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Akapit Press
typ
papier
Kejt
6.29 (14 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Myślę, że warto być dzieckiem aktorów, bo nigdzie nie dzieje się tyle śmiesznych rzeczy, co w teatrze. Piotrek był tego samego zdania, chociaż nie lubił się ze mną zgadzać.

Część czwarta książki: "Piotrek zgubił dziadka oko, a Jasiek chce dożyć spokojnej starości".

źródło opisu: Wydawnictwo Akapit Press, 2002

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
zaczytAnna | 2012-10-27

Cóż za fantastyczne książki ta pani Lucynka pisała...stara jestem,a tak mi się spodobały,że czytam jedną za drugą.RE-WE-LA-CJA!

patkapatka_ | 2014-06-20

Kalendarium literackie
  • Jacek Dukaj
    40. rocznica
    urodzin
    Lepiej znamy intencje naszych czynów niż owe czyny. Lepiej wiemy, co chcieliśmy powiedzieć, niż co naprawdę powiedzieliśmy. Wiemy, kim chcemy być - nie wiemy, kim jesteśmy.
  • Ann Brashares
    47. rocznica
    urodzin
    Jeśli nie ma wyjścia, trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać, by świat po prostu nam się przydarzał(...).
  • Patricia Schröder
    74. rocznica
    urodzin
    Na to nie ma słów - powiedział czule. - Noszę cię w sercu, odkąd po raz pierwszy cię zobaczyłem. To prawda, Elodie... Prawda, której właściwie nigdy nie powinnaś usłyszeć.
  • Mario Spezi
    45. rocznica
  • Arnold Schwarzenegger
    67. rocznica
    urodzin
    Sens życia, to nie zwykła, szara egzystencja czy przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie.
  • Cherie Priest
    39. rocznica
    urodzin
    Nawet anioły załkają, gdy ujrzą, co ci zrobiłam.
  • James Blish
    39. rocznica
  • Maeve Binchy
    2. rocznica
  • Ingmar Bergman
    7. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest absolutnie samotny. Wszystko inne jest złudzeniem. (...) Nie spodziewaj się niczego oprócz zła. Jeśli zdarzy się coś przyjemnego - tym lepiej. (...) Nie będziesz rozczarowana, kiedy wszystko wróci do dawnego porządku. Trzeba żyć ze świadomością, że samotność jest absolutna. Wtedy człow... pokaż więcej
  • Jun'ichirō Tanizaki
    49. rocznica
    śmierci
    Każdy powinien tworzyć sobie system moralny odpowiadający jego naturze, a następnie zgodnie z nim postępować.

Znajdź nas na Facebooku