Skarb Majów. Na motywach powieści Jacka Londona

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
komiksy
alien

Skarb Majów to kolejny z komiksów stworzonych przez węgierski duet Tibor Horvath – Erno Zorad. Komiks na motywach powieści Jacka Londona. Historia przedstawiona w komiksie, rozpoczyna się w momencie, gdy niejaki Francis Morgan przybywa do Jamajki. Na „reggae-wyspę” dociera ze względu na dom otrzymany w spadku od wuja, którego praktycznie nie znał. Co prawda to nie on powinien otrzymać taki...

Komiks na motywach powieści Jacka Londona.

Historia przedstawiona w komiksie, rozpoczyna się w momencie, gdy niejaki Francis Morgan przybywa do Jamajki. Na „reggae-wyspę” dociera ze względu na dom otrzymany w spadku od wuja, którego praktycznie nie znał. Co prawda to nie on powinien otrzymać taki dobytek, ale zbieg okoliczności, albo może dokładniej wydziedziczenie jednego z członków rodziny (Henrego Morgana), sprawiło, że nasz bohater mógł cieszyć się z niespodziewanego prezentu. Ich losy - tj. Henrego i Francisa - bardzo szybko jednak zostaną ze sobą powiązane.
Wydanie I.

źródło opisu: http://jaroslawd.blogspot.com/2013/04/recenzja-skarb-majow.html