Dom zapomnienia

Tłumaczenie: Danuta Czyżewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
House of Splendid Isolation
83-7169-116-5
Róża_Bzowa

Irlandia. W położonym na odludziu, zaniedbanym wiejskim dworze mieszka wdowa Josie. Doświadczywszy w życiu gorzkich rozczarowań, w samotności rozpamiętuje niewykorzystane szanse i stracone złudzenia. Jednak gdy w jej domu przypadkowo znajduje schronienie groźny terrorysta McGreevy, Josie staje przed koniecznością wyboru, który może kosztować ją życie. W targanym wewnętrznymi sprzecznościami...

W targanym wewnętrznymi sprzecznościami kraju, gdzie patriotyzm i przemoc są pojęciami nierozerwalnymi, żadne rozwiązanie nie wydaje się do końca słuszne...

źródło opisu: Amber, 1996

betina360 | 2015-05-09
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 09 maja 2015

Ciezko sie czyta ta ksiazke akcja jest rozwlekla i mozna usnac.Jakos dotrwalam do konca ale nie lubie takiej nudy w ksiazce.

ewa | 2017-05-03
Rilla | 2016-10-01