Suki: Dakara Suki vol.3

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Suki: Dakara Suki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Tokyopop
すき。だからすき
978-1591827627
manga, romans, dramat, komedia, shōjo
komiksy
angielski
Merist

Suki przedstawia historię Hinata Asahi (zwanej również Hina), dziecinnej nastolatki mającej obsesję na punkcie pluszowych misiów. Mieszka samotnie. Na początku historii do pustego domu w sąsiedztwie przeprowadza się Shirou Asou, jej nowy nauczyciel. Staje się on jej pierwszą miłością i wydaje się, że z wzajemnością. Jednakże w ciągu trawnia historii to proste uczucie staje się coraz bardziej skomplikowane.

źródło opisu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Suki_Dakara_Suki

źródło okładki: http://www.amazon.com/Suki-Vol-3-Clamp/dp/1591827620/ref=pd_sim_b_1

Hinata | 2013-12-29
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Manga, 2013