Którędy do Eldorado?

Wydawnictwo: Śląsk
Darmowe dodatki Edytuj książkę
Damian

Którędy do Eldorado - to wspaniała książka dla młodzieży, książka o przygodzie, przyjaźni i pierwszej miłości. Głównym bohaterem jest Piotr, poważny 14-letni harcerz. Piotr ma wspaniałe rodzeństwo: młodszego, postrzelonego brata Muńka i rezolutną siostrę Iwonkę. W związku z nową pracą ojca, pieszczotliwie zwanego przez wszystkich domowników Tatkusem, rodzina przeprowadza się z Warszawy do podrze-szowskiego Czernina. Tam właśnie rozpoczyna się prawdziwa przygoda naszych bohaterów.

źródło opisu: http://merlin.pl/Ktoredy-do-Eldorado_Marta-Tomaszewska

źródło okładki: Skan własny (MW)

irenaz | 2018-03-17
Przeczytana: 1985 rok