Encyklopedia gwiazd polskiego sportu

Wydawnictwo: Imbir
Monika Adamczyk

- 75 sylwetek wybitnych polskich sportowców. - 150 fotografii - współczesnych i sprzed lat. - Biogramy polskich sportowców, którzy święcili laury, zdobywając tytuły mistrzów olimpijskich, świata i Europy w XX i XXI wieku. - Informacje o tych, którzy dopiero wspinają się na szczyty sportowej sławy, a także o tych, którym ta sztuka się nie udała, ale mimo to zaskarbili sobie wielką sympatię...

- 75 sylwetek wybitnych polskich sportowców.
- 150 fotografii - współczesnych i sprzed lat.
- Informacje o tych, którzy dopiero wspinają się na szczyty sportowej sławy, a także o tych, którym ta sztuka się nie udała, ale mimo to zaskarbili sobie wielką sympatię kibiców.

źródło opisu: Merlin.pl, 2011

źródło okładki: Merlin.pl, 2011