Leggende di Cracovia

Wydawnictwo: WAM
Legendy krakowskie
włoski

10 wybranych krakowskich legend, od najstarszej o wawelskim smoku, przez Boże Miłosierdzie, Lajkonika, i pozostałe, aż do najnowszej o czakramie wawelskim. Opowiedziane na nowo dla odwiedzających miasto turystów mogą stać się interesującą lekturą nie tylko dla dzieci i młodzieży. Koncepcja książki umożliwia korzystanie z niej jako nietypowego przewodnika po Krakowie ubarwiającego poznanie miasta. Interesująca szata graficzna oraz załączone plany stanowią o dodatkowej wartości publikacji. W połączeniu z wersją językową włoską świetna do ćwiczeń językowych i przydatna w przyjmowaniu gości z zagranicy.

Kalia | 2010-05-21
kahun | 2012-02-26