Weekend z dzieckiem

Wydawnictwo: Dragon
978-83-62521-61-6
Anna_R

Podróżowanie z dziećmi to fascynująca przygoda. Niejednokrotnie dzielenie się globtroterską pasją należy do najpiękniejszych stron rodzicielstwa, a wspomnienie fascynacji w oczach malucha i buzi rozdziawionej z zachwytu na widok wspaniałego zamku, egzotycznego zwierzęcia czy mrocznej jaskini na zawsze pozostaje w pamięci. Ale często się zdarza, że mimo wspaniałej pogody stawianie babek z piasku, kąpiel w jeziorach czy przemierzanie górskich szlaków spowszednieje i padnie nieuniknione: „Nudzę się!”. W takiej właśnie chwili warto sięgnąć po tę książkę. W postaci krótkich notek opisano w niej obiekty ciekawe dla dzieci, doskonałe na urozmaicenie dłuższego urlopu czy krótkiego wypadu. Kompendium obejmuje teren całej Polski i uwzględnia zarówno największe miasta, jak i mało zagospodarowane rejony.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://alejka.pl/weekend-z-dzieckiem.html