Transerfing rzeczywistości, tom VI. Sprawca rzeczywistości

Wydawnictwo: Hartigrama
978-83-62185-05-4
samorealizacja, sekret
poradniki

Twoje położenie w przestrzeni wariantów w stosunku do celu podobne jest do sytuacji, w której znajdowałbyś się w łodzi na pełnym morzu. Aby dotrzeć do lądu, trzeba płynąć bez przer­wy na północ, jak wskazuje kompas - kierunek biegu Twoich myśli. Dopóki wyobrażasz sobie to, jak podpływasz do lądu i schodzisz na brzeg, Twój „kompas" będzie pokazywał właściwy kierunek. Wszystko, czego potrzeba, to myśleć o dobiciu do brzegu i wiosłować. Tylko tyle i nic więcej! Lecz oto niecierpliwy umysł zaczyna wiercić się i szczypać wioślarza: „Czy dobrze płyniemy? Czy szybko będziemy na miejscu? A może nie wystarczy nam sił? A co, jeśli ląd znajduje się nie tam? No oczywiście, trzeba płynąć w zupełnie inną stronę!". W rezultacie igła kompasu zaczyna się miotać, a łódź wciąż zmienia kurs.

Przekładając to na rzeczywistość, jakie konkretnie błędy może popełniać człowiek na drodze do swego celu? I jak ich uniknąć? W niniejszym tomie Vadim Zeland opisuje je, powołując się na autentyczne przykłady.

Ucz się na błędach innych. Po co inni mają się uczyć na Twoich?

enhap | 2012-07-10
Przeczytana: 12 lipca 2012

książka jest prosta, kolejna odsłona transerfingu. Czytając ją, odpowiedzi autora na listy czytelników (podróżników, testujących metody) czuję się o wiele lepiej, wolny, odcięty od wiążących nitek emocjonalnych. Bardzo polecam całą serię, jest metafizyczna co może niektórych na początku odstraszyć, ale na prawdę warto, jeśli chce się poprawić swoją relację ze światem!! jedna z najlepszych serii książek ever

Ania | 2014-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2014

W tej części autor odpowiada czytelnikom na pytania związane z praktycznym zastosowaniem transerfingu w życiu.Spora część książki poświęcona jest podniesieniu własnej energetyki przez odżywianie i świadome dbanie o swoje ciało.

RuthlessEmpress | 2016-09-29
detonator | 2016-08-29