Całkiem inny świat

Wydawnictwo: Pomorze
Alane

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ella | 2016-11-28

"Mamo, ta książka jest jakaś dziwna!" - usłyszałam od swojej córki po przeczytaniu przez nią paru stron.Zaczęłyśmy więc czytać razem i rzeczywiście taka mnie refleksja naszła "co ten autor palił jak pisał"? W bajkach różne przedmioty są personifikowane, ale żeby towarzyszką podróży dwójki dzieci zrobić maszynkę do mięsa? :) :) - to trzeba mieć ale wyobraźnię ! I w dodatku ta maszynka przepuszcza przez siebie co poniektórych złych bohaterów, żeby zamienić ich w dobrych - tyranozaury zmielone w maszynce wychodzą z niej jako zajączki. Trąci to nieco horrorem!
Faktycznie "trochę dziwna" to najlepsze podsumowanie dla tej książki, a bujnej wyobraźni ( wspomaganej czy nie ;) ) nie można jej autorowi odmówić.

Po przeczytaniu tej książki bardzo chciałam, by moja maszynka do mięsa była taka sama xd Prosta i magiczna historia dla dzieci, którą bardzo dobrze wspominam - zwłaszcza, że sięgałam po nią kilka razy^^

skm83134 | 2015-09-25
skm83134 | 2015-01-07