Powrót kobiety do harmonii ze Stwórcą

Wydawnictwo: Koinonia
978-83-60124-44-4
religia
Wiola

jaką kobietą chcesz być? Piękną, zadbaną, pogodną, idealną żoną i matką, dbającą o dom i jednocześnie wspinającą się po szczeblach kariery zawodowej? Wyzwanie to podjęło wiele kobiet. Nikt jednak nie zaproponował praktycznego wzorca, w jaki sposób ta superkobieta może prawidłowo funkcjonować we wszystkich tych dziedzinach. Jak ma wyglądać małżeństwo, w którym obie strony robią karierę zawodową? W jaki sposób należy mądrze dysponować czasem i zaakceptować swoje fizyczne ograniczenia? Jak powinny być ustawione życiowe priorytety i czy nasze dzieci będą miały naprawdę szczęśliwe dzieciństwo?

Czy czujesz presję ideału? Ratunek dla współczesnego społeczeństwa leży w powrocie do Boga. Boga, pojmowanego nie jako postać mityczną, lecz do żywego Boga. Pamiętaj, Bóg nigdy nie wkracza do naszego życia na siłę, bez naszego pozwolenia. Drzwi, do których On puka, mają klamkę tylko z jednej strony. Tylko ty możesz je otworzyć i poddać Mu całe swoje życie razem ze wszystkimi pragnieniami, niespełnionymi oczekiwaniami, buntem czy żalem. On chce cię uczynić prawdziwie wolną i szczęśliwą kobietą.

źródło opisu: Wydawnictwo Koinonia, 2009.

źródło okładki: http://www.koinonia.org.pl/search/simple/word/powr%C3%B3t%20kobiety

Wiola | 2011-07-21
Na półkach: Mam, Przeczytane
Przeczytana: luty 2010

Praktyczna książka. Zmienia życie. czytałam kilka razy i na pewno będę do niej nieraz wracać. Rewelacyjna...!

04beata | 2016-05-04
Przeczytana: 04 maja 2016