Najwyższa stawka

Cykl: Latimarowie (tom 2) | Seria: Harlequin Wielki Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Maiden Court
perez

Anglia, XVI wiek. Bess de Cheyne wychodząc za mąż za Harry'ego Latimara wiedziała, że po ślubie nie stanie się on amatorem spokojnej egzystencji na prowincji. Całą duszą przynależał do dworu, a jako przyjaciel króla Henryka VIII miał liczne obowiązki. Wiedziała też, o czym lojalnie uprzedziła męża, że nie będzie żyła w jego cieniu. Dlatego, gdy tylko sytuacja na to pozwoliła, wyruszyła do...

Anglia, XVI wiek.

Bess de Cheyne wychodząc za mąż za Harry'ego Latimara wiedziała, że po ślubie nie stanie się on amatorem spokojnej egzystencji na prowincji. Całą duszą przynależał do dworu, a jako przyjaciel króla Henryka VIII miał liczne obowiązki. Wiedziała też, o czym lojalnie uprzedziła męża, że nie będzie żyła w jego cieniu. Dlatego, gdy tylko sytuacja na to pozwoliła, wyruszyła do Richmond. Nie zrobiła tego pod wpływem obawy, że Harry już jej nie kocha. Chciała jedynie znaleźć się bliżej męża. Czyż mogła wiedzieć, że zagrozi to ich związkowi?

źródło opisu: Harlequin, 2001

źródło okładki: zdjęcie autorskie