Dar od losu

Tłumaczenie: Magdalena Oborska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dynastia Elliottów ; Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Expectant executive
978-8323850205
Dorota_1988

Już po raz drugi w życiu Finoli Elliott, redaktor naczelnej nowojorskiego pisma o modzie "Charisma", jedna noc namiętności kończy się ciążą. Za pierwszym razem miała szesnaście lat i została zmuszona oddać córkę do adopcji. W wieku trzydziestu ośmiu lat otrzymuje drugą szansę. Przyszły ojciec dziecka jest szczęśliwy i pragnie ją poślubić. Finola nareszcie mogłaby mieć prawdziwą rodzinę, ale czy starczy jej odwagi, by zmienić swoje życie?

źródło opisu: Harlequin, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Aleksandra | 2016-08-21
Przeczytana: 19 sierpnia 2016

Finola Elliott jest 38-letnią redaktor naczelną czasopisma Charisma,należącego do koncernu wydawniczego EPH.Będąc nastolatką zaszła w ciążę i została zmuszona przez ojca do oddania córki do adopcji.Po latach Jessie ją odnalazła i obie kobiety zaczęły nadrabiać stracone lata.Razem z odzyskaną córką,Finola poznała jej adopcyjnego ojca Travisa,49-letniego kowboja mieszkającego na ranczo w Kolorado.Dochodzi między nimi do zbliżenia i po czasie Finola odkrywa,że jest w ciąży.Jednak tym razem zamierza zatrzymać i wychować dziecko razem z Travisem.Tylko czy w wyścigu o fotel prezesa Elliott Publication Holdings,Finola znajdzie czas i siłę,by zmierzyć się z czekającymi ją wyzwaniami?Czy nagle zrodzona miłość do Travisa nie przeszkodzi w zbudowaniu pozornie szczęśliwej rodziny z nim?Jak obojgu uda się rozwiązać problem dzielących ich różnic społecznych i tysięcy kilometrów?
Kolejna świetnie napisana historia dwojga ludzi,ukazująca rodzące się uczucie pomimo niemłodego już wieku i bagażu...

ewka | 2015-06-19
Shani | 2014-10-20