Krasnoludki

Wydawnictwo: BIS
Nikodem

13 krasnoludków? Tylko w książce Melanii Kapelusz "Krasnoludki”! Chociaż mieszkają pod jednym dachem z małą Adą, jej rodzicami i psem Paskiem, nikt z rodziny nie wie o ich istnieniu, ani o tym, że czasami huśtają się na sznurówce taty, bawią się w chowanego, opowiadają sobie historie o potworach, gwiżdżą, skaczą, wspinają się po meblach i chętnie oglądają telewizję i słuchają bajek na dobranoc. Bo jak wiadomo, bardzo trudno jest zobaczyć krasnoludka. To najzabawniejsza, najpogodniejsza i najbardziej zgrana krasnoludkowa paczka przyjaciół, jaką można spotkać w bajkach (i mieszkaniach).

źródło opisu: http://www.empik.com/krasnoludki-kapelusz-melania,prod190104,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/krasnoludki-kapelusz-melania,prod190104,ksiazka-p

suzi900 | 2017-05-19
Przeczytana: 19 maja 2017

"Krasnoludki" to zbiór kilkunastu zabawnych opowiadań o przygodach trzynastu krasnoludków dzielących swoją przestrzeń życiową z małą dziewczynką Adą, jej rodzicami i psem. Huśtanie się na sznurówkach, strachy w domku dla lalek. zabawa w chowanego na amen to codzienność bohaterów tej książeczki. Humorystyczne bajeczki pełne są ciepła i mądrości życiowych.
Moja córka uwielbia te urocze opowiadanka zabarwione fantastycznymi ilustracjami. Dla mnie najbardziej urocze w tej książeczce jest to, że historyjki są krótkie i szybko się je czyta.

DrumSand | 2013-10-22
Przeczytana: 2010 rok

Jest wspaniała.
Krasnoludki jak dzieci. Są prawdziwe. Nie te przesłodzone bazgroły dla dzieci.
Ukochana książka na dobranoc moich szkodników.

Ewa | 2016-10-31
Na półkach: Przeczytane, Dla Oskara