All about bonny and her snail Język angielski z pisakiem

Wydawnictwo: Res Polona

Na kolorowych stronach wybierzesz się w odkrywczą podróż. Podążając za ślimakiem,poznasz nowy językjest to ciekawe przeżycie. Historie przedstawione na obrazkach wprowadzą Cię w nowe tematy, słówka są opracowane na specjalnych polach. Za każdym razem wykonaj ćwiczenia z prawej strony książki i zapisz rozwiązania na folii. Wyniki sprawdzaj na następnej stronie, z literą R . Kiedy zrboisz wszystkie ćwiczenia, odwróć książkę do góry nogami i wykonaj kolejne ćwiczenia. Czasem nie wszystko się uda za pierwszym razem. Im częściej będziesz wykonywać ćwiczenia, tym lepsze osiągniesz wyniki. A teraz ze ślimakiem Betty do dzieła! Rok wydania: 2005,