Tiara dla zabójcy

Tłumaczenie: Paweł Lipszyc
Wydawnictwo: Al Fine
Act of God
Jasper92

Papież Grzegorz XVII leży na łożu śmierci. W Watykanie toczy się cicha kampania wyborcza. Kardynał Maloney z Nowego Jorku jest jednym z kandydatów na Tron Piotrowy. Archeolog, Harris Gordon, przyjaciel kardynała, utrzymuje, że znalazł na izraelskiej pustyni grób ze szkieletem Chrystusa. Tylko kardynał Maloney wie o sensacyjnym odkryciu. W jego rękach spoczywają losy Kościoła i wiary - opoki...

Archeolog, Harris Gordon, przyjaciel kardynała, utrzymuje, że znalazł na izraelskiej pustyni grób ze szkieletem Chrystusa. Tylko kardynał Maloney wie o sensacyjnym odkryciu. W jego rękach spoczywają losy Kościoła i wiary - opoki milionów ludzi.

Czy jedynym wyjściem będzie zabójstwo?

źródło opisu: Wyd. Al Fine, 1995

źródło okładki: http://www.antykwariatpodkarpacki.pl/